Poszukujesz opinie o wróżkach, ale trudno je znaleźć

Często klienci szukają w internecie opinie o wróżkach, ale trudno znaleźć te na temat konkretnej wróżki. Dlatego zachęcam moich klientów do umieszczania opinii o sprawdzalności moich wróżb i rytuałów poniżej w formie komentarza.

Opinie o wróżkach w Internecie

Opinie o wróżkach w internecie, szczególnie na takich stronach, jak kafeteria czy forum.gazeta, albo facebook bywają przekłamane, chociażby z uwagi na to, że jak to się mówi „konkurencja nie śpi” i przekonać można się było niejednokrotnie, że sami te opinie wystawiają sobie i innym wróżkom.

Częstą opinią o wróżkach na temat jakości jej usług, wg internetowych ocen, jest cena za usługę. Podobno dobra i sprawdzalna wróżka kosztuje więcej. Nie jest to do końca prawdą, z uwagi na pewne życiowe aspekty.

Nie ma wróżki nieomylnej, która znałaby odpowiedź na każde pytanie. Podobnie wiele zależy od obecnego stanu emocjonalnego klienta, który może znacząco przełożyć się na wynik wróżby.

Podziel się ze mną swoją opinią.

Od czego zależą opinie o wróżkach

Ile wróżka ma klientów, tyle opinii o wróżce. Jednak często opinie na temat sprawdzalności wróżby zależą od tego, czy wróżba była wg oczekiwań klienta i jego potrzeb. Jeśli jego pragnienie będzie zaspokojone lub niezgodne z jego oczekiwaniami, może swoją opinie wystawić za szybko, zachwalając ją lub krytykując. Szczególnie, gdy klient będzie się kierować subiektywnym odczuciem, że to on ma rację a wróżka nie.

Zalecam odczekać pewien czas, przemyśleć przekaz z kart, wziąć pod uwagę rady i dopiero wtedy wystawić opinię.

Jeśli skorzystałeś z moich usług tarota czy rytuałów, będę wdzięczna za napisanie, co o usłudze sądzisz.

Opcję dodawania opinii wprowadziłam całkiem niedawno. Nie jestem w stanie na bieżąco odpowiadać na każdą Waszą informację o jej sprawdzalności.

Aby mieć pewność, że opinia nie jest dodana przez osobę, która nie korzystała z moich usług, proszę o zostawienie adresu e-mail i opisaniu czego dokładnie dotyczyła usługa.

Do poczytania, jeśli ktoś lubi

7 komentarzy

 1. Najlepsza wróżka, jaką do tej pory znalazłam. A przede wszystkim, gdy potrzeba skutecznych działań przez rytuał, to kieruję się tylko do Patrycji.

 2. Dziękuje Pani Patrycjo. Idealnie opisała Pani jaki mój mąż jest naprawde…Nie sugerowałam Pani nic, przesłałam zdjecia i daty a Pani zobaczyła jak jest . Musze się pozbierać, ale i tak wiem już co robic. Polece Panią i dziekuje

 3. Patrycja to wróżka, którą znam od dawna i korzystam z jej usług. Rzeczowa, konkretna i zaangażowana. Pełen profesjonalizm. Polecam!

  • Witam, znalazłam Panią całkiem przypadkiem. Mam w życiu trudna sytuację i potrzebuje porady.. Korzystałam już z pomocy jedna wróżka wykonywala dla mnie rytual miłosny na mojego byłego partnera, jednak znów zerwał ze mną kontakt i jestem załamana.. Tyle pieniędzy, a dalej jestem nieszczęśliwa. Czuję, że tkwię w toksycznej relacji.. Bardzo liczyłam na to, że ten rytuał odmieni wiele i w końcu będę szczęśliwa. Chciałabym zajrzeć w kartę, ewentualnie dobrać odpowiedni dla mnie rytuał.
   Pozdrawiam

 4. Polecam z całego serca Panią Patrycję.
  Bardzo pomocna ,przesympatyczna i skuteczna osoba.Korzystam z usług Pani Patrycji od kilku lat i jestem mega zadowolona.
  Godny polecenia jasnowidz i godna zaufania tarocistka.
  Pełen profesjonalizm.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment